שרון ברגרין

שמי שרון ברגרין. אני מאפשרת בשיטת העבודה של ביירון קייטי.

בוגרת בית הספר של ביירון קייטי.

למדתי במכללה לרפואה הוליסטית בכרכור - הילינג, פרחי באך, נומרולוגיה, תזונה ומודעות  ובהודו עיסוי. אני מטפלת, בת זוג ואם לשתיים. עבודת מודעות היא אהבתי הגדולה.

תמיד האמנתי שיש לעולם הזה מרפא. ולכן גם יצאתי לחפש דרכים לריפוי .

את המסע הזה התחלתי בליבי מקטנות אך במעשים לפני כ-10 שנים. ויפסנה בהודו, יוגה וקבוצות של עבודת מודעות בנאות סמדר.

ומשם ל-7 שנים של עבודה נפלאה שעשיתי עם מורת דרך נהדרת שהפכה לחברה טובה ואהובה - נורית שני. דרכה גם נפגשתי עם ה"עבודה" ועם קייטי.

כשפגשתי את "העבודה" התחושה שלי הייתה שאפשר לתמצת את כל המילים הרבות שנכתבו ואת כל הכלים והעשייה הרבה לארבע שאלות.  כל כך מדויק כל כך זמין ונוגע. התאהבתי. ומצאתי את עצמי בחודש שביעי על מטוס לגרמניה בדרכי לבית הספר של ביירון קייטי.

  

ומאז ממשיכה בדרכי עם הכלי הנפלא הזה שבעזרתו אני יכולה לחזור לאיזון , התחושה היא כמו לשוב הביתה.

בכל פעם שנראה כאילו זה לא אפשרי והחיים עלולים להתפרק. המצב בחשבון, אני ויובל, בן זוגי, רבים ועוד ועוד. אני לוקחת דף ונייר ויושבת לכתוב ולפגוש את עצמי שוב. ומגלה שוב שזה רק המחשבות שלי שמספרות לי שהוא לא מספיק מבין או קשוב והנה שוב חוזרת האהבה והשקט ואפשר להמשיך הלאה. והכסף תודה לאל אני מגלה בכל פעם שיש מספיק.

אני מזמינה אתכם בחום לבוא ולהכיר את המתנה הנפלאה הזו שנקראת העבודה. זה פשוט  מסאז פנימי לנפש וזה מוציא אותנו מהצד השני רכים יותר בהירים ופתוחים לכל מה שבה מולנו. במצב הזה, ללא מאמץ מנטאלי מיותר, כל כך הרבה עשייה ושינויים מתאפשרים.

  

באהבה רבה

שרון

0548113373

sharonbergerin@gmail.com

http://sharonbergerin.cafe.themarker.com