ירון ספקטור

העבודה" של ביירון קייטי מצאה אותי בשנת 2005.
לא הייתי אני זה שחיפש דרך חדשה, אז כבר הייתי בטוח שמצאתי את הדרך שלי.

את החיפוש שלי התחלתי כשהשתחררתי מהשירות הצבאי כמ"פ ביחידה מובחרת והמשכתי בו במקביל ללימודי תואר ראשון ושני במערכות מידע בטכניון. ב-2005 כבר לימדתי ולמדתי יוגה במשך עשור. טיפלתי בשיאצו ובעיסוי משולב במשך שנים. עבדתי והתנדבתי עם מבוגרים וקשישים וגם עם ילדים בסיכון ותינוקות. טיילתי ולמדתי במזרח מספר פעמים, השתתפתי במספר לא מבוטל של קורסי ויפאסנה. למדתי טאי צ'י, קארטה ואייקידו. חייתי באשראם עם מורה רוחני, חקרתי את היהדות, הבודהיזם, ההינדויזם...הייתי משוכנע שהספיקו לי כל ה"יזם" האלה, כל "הדרכים הרוחניות" הללו.
ואז, יום אחד, דרך לינק מאתר של אחת מהמורות שלי הקשבתי להקלטה של ביירון קייטי עושה את ה"עבודה"....החויה היתה עוצמתית, תוך דקות הוצפתי דמעות של אושר והכרת תודה ובסוף ההקלטה, אחרי חצי שעה, כבר ידעתי ש"העבודה" תמלא חלק חשוב בחיים שלי.

מאז הקשבתי לאינספור שיחות של קייטי עושה את "העבודה", במשך חודשים הייתי מקשיב לשיחות האלה בדרך לעבודה (35 דקות לכל כיוון), ראיתי סרטים של קייטי עושה את העבודה והשתתפתי בסדנאות של קייטי בארץ.
בהמשך הדרך בחרתי ללמוד תחת הדרכתה הצמודה של קייטי גם בבית הספר שלה בלוס אנג'לס וגם לחפש התמחות כמאפשר מוסמך של "העבודה" של ביירון קייטי.
היום אני מנהל את "פשוט להיות" - המרכז לעבודה של ביירון קייטי ודארמה יוגה.
ב"פשוט להיות" אני מנחה קבוצות ויחידים דרך "העבודה" של ביירון קייטי ו"דארמה יוגה" (שילוב של העבודה עם יוגה) בחיפוש אחר חיים משוחררים ממחשבות ותבניות מלחיצות ומציאת השקט, האיזון והאושר שבחיינו. היכולת לאהוב את מה שיש. אני מזמין גם אתכם למסע המרתק הזה דרך "העבודה". המסע חזרה אליכם.
באהבה,
ירון

 

ליצירת קשר עם ירון -

 

054-5377769

 

info@ToSimplyBe.com

 

http://www.tosimplybe.com/