סמדר סבוראי

ירושלים וכל הארץ

אני הומאופתית קלאסית מעל 20 שנה ומתעסקת בנבכי הנפש בכל שנות עבודתי. את ה"עבודה" של ביירון קייטי הכרתי לפני 3 שנים והתאהבתי בדרך המופלאה בפשטותה, הכלים שמאפשרים לכל אחד לבדוק את המחשבות שלו. אני בוגרת ביה"ס של ביירון קייטי בגרמניה ומאפשרת של ה"עבודה".
במהלך עבודתי אני משלבת  בקליניקה הומאופתיה עם ה"עבודה" ועורכת מפגשים פרטיים, זוגיים וקבוצתיים, אני עובדת עם הורים וילדים, זוגות בתקופות משבר ועם משפחות שחוו אובדן.
 קייטי גילתה שאנחנו סובלים כשאנחנו מאמינים במחשבות שמתווכחות עם המציאות.  ה"עבודה" של ביירון קייטי היא שיטה שבוחנת מחשבות שגורמות כאב וסבל. בעזרת 4 שאלות והיפוך נפגש עם האמת בחיינו. נגלה עד כמה האמונה במחשבה מפעילה אותנו. נבין עד כמה הסבל שנגרם, כעס, תסכול ועצב נובעים ממחשבות שלא נבדקו. "אני רוצה להיות יותר רזה, אני לא יפה מספיק", זהו ויכוח עם המציאות שגורם למתח רב בחיינו. כשאנחנו נמצאים בתהליך הבדיקה שנקרא "אפשור", לקראת סופו אנו מגיעים לשאלה המרגשת "מי תהיי ללא המחשבה הזו"? מי אהיה ללא המחשבה שאני רוצה להיות יותר רזה ויפה, אקבל את עצמי באהבה, אהנה ממה שיש, אראה את היופי שיש בי, אראה מי אני בלי להתנגד למציאות. כשמפסיקים להתנגד למציאות, פעולותינו נעשות פשוטות, זורמות, נעימות ונטולות פחד. ה"עבודה" מאפשרת לראות דברים ללא התנגדות וללא הבלבול שהמאבק הפנימי יוצר.
אני מעבירה מפגשי הכרות,

סדנאות בנות 4-8 מפגשים ומפגשים חד פעמיים בכל חלקי הארץ לפי הזמנה

 054-4472568
smadar@svorai.co.il