גשר בין ממדים

גשר בין מימדים

 

סדנא להעצמת יכולת התקשור - לבניית גשר אל האמת הפנימית ואל ערוצי ידע קוסמיים.

 

מהו תקשור? 

תקשור הוא היכולת להיות ערוץ פתוח וחופשי לאינפורמציה המאפשרת גשר מחבר בין הממדים השונים בהם ובניהם מתנהלים חיינו. חיבור של התמזגות ואהבה בין העולם הפנימי לעולם החיצוני, בין ארץ ושמים, בין חומר לרוח, בין אני לאנחנו (לאחדות). חיבור של הקשבה לאמת הפנימית ולחוכמה הקוסמית. התקשור הוא פיתוח יכולת הקשבה לתדרים אנרגטיים נעלים המאפשרים התפתחות רוחנית ואיזון דרך החיבור לאהבה ולחמלה.

 

למה חשוב לפתוח את ערוצי התקשורת?

כדי להכיר דרכים נוספות לקבלת אינפורמציה על עצמנו ועל העולם בו אנחנו חיים. ראיית המציאות שלנו מוגבלת והיא נבנתה  על מה שנקלט בחמשת החושים. ישנו עולם מופלא סביבנו שאינו נראה בחושנו המוכרים והוא חי ופועם ומביא תשובות ממאגרי ידע רחבים ויוצאי דופן. הקשר אל אותם עולמות יוצר תקשורת אחרת - תקשורת אוהבת שיש בה שוויון, אהבה ואחדות.  תפקיד התקשור, אם כן, הוא  להרחיב יריעה להתחבר למקורות ידע אחרים - להתחבר למאחד ולמחבר הקיים בעולמנו. להחזיר אותנו אל הרגשת החיבור והיחד.

 

כל אחד יכול לתקשר?

כן, ובעצם כולנו כבר מתקשרים בדרך זו או אחרת. ישנם כאלה שהתקשור הפך להיות חלק מחייהם אילו הם האומנים וסופרים והיוצרים אלה שמדברים על השראה כי תקשור  הוא בעצם סוג של השראה. בבסיס היכולת נמצא האימון להקשבה.

  

 הקשבה למי?

הקשבה  למדריך הפנימי -  האני העליון,  ולישויות האור המדריכות אותנו   שיוצרים יחד  מערכת ידע חכמה ועתיקה  שמתקשרת אתנו דרך  ההרגשה והידיעה הפנימיים, דרך תמונות,  צבעים דימויים וסמלים.

הקשבה להדרכה אישית של מדריכים  רבי ידע שמעבירים לנו בשקט ובדרך ייחודית  את התשובות המיועדות רק לנו. הם הקול שמכוון, אוהב, מחבק ומבין בדיוק מהם הצרכים שלנו מתוך הכרות עמוקה אתנו.

  

למי מיועדת הסדנה?

לצועדים בדרך, לכל מי שנושא התקשור מעניין אותו, לאלה שכבר צעדו בדרך ויודעים, למי שרוצה לא להרגיש לבד בעולם הרוח, למי שרוצה ללמוד על הממדים האחרים ולראות איך הם משרתים את חיי היום יום שלו.

 

מה יהיה בסדנה?

נושאי הקורס רבים ומגוונים והם יוצרים תמונת עולם שלמה והרמונית יותר. תהיה בה למידה חווייתית שתשלב ידע, דמיון מודרך, ומסרים אישיים שיגיעו בתקשור ותרגול סוגי התקשור השונים. נלמד  דרך מדיטציות להגיע למצב תודעתי אחר מצב בו נרגעות הסערות בראשינו ומפנות מקום לשקט. נלמד לתת אמון בידע שמגיע, נכיר את הDNA הנשמתי - איכותה של הנשמה, את מסלול התפתחותה, את הגילגולים המשמעותיים שעשתה, נכיר את מדריכי הרוח שלנו  ונלמד לשוחח אתם. נלמד לחבר בין עולם הרוח לעולם החומר.

 

יחד נבנה גשר אל הלב הפנימי ואל הלב הקוסמי, נתחבר לרשת אוהבת ומאחדת שמחברת את כולנו.

 

הסדנה תועבר על ידי נועה אילן-פרץ ונוגה גזית