לזכרה של נעה גזית

         

         נעה בת שמונה

 

 

       מתוך השלושים לנעה

 

 

          שיר לשירה

 

 
         

 

   

 

 

 

 

 

 

  לתת מהנשמה ומהלב
לזכרה של נעה ז"ל חלק 1

 

 

    לתת מהנשמה ומהלב

            חלק 2

 

    לתת מהנשמה ומהלב

           חלק 3

 

 

 

מרגיש תקוע בחיים? יש דברים שאתה רוצה לעשות ולא מצליח? הפחדים שולטים בך? אתה חורק שיניים בשינה? רוצה לרזות ולא מצליח? בואו לסדנה ייחודית עם ד"ר תומר סברון
רוצה לדעת על הביואורגונומי? על הטיפול והריפוי על-פי רפי רוזן. את/ה מוזמן/ת לקרוא ולבוא וללמוד את השיטה בכדי ליצור איכות משמעותית בחייך!
מנחי סדנאות, מעבירי קורסים ומורים, באפשרותכם להשכיר חדרים במחירים נוחים. במרכז "גשר לנוגה" חדר סדנאות מרווח וגדול, ושני חדרי טיפולים פרטיים ונעימים.
מסע מרתק להכרת השיטה שפיתח רפי רוזן ז"ל בהסתמך על אנרגיית האורגון שגילה ווילהלם רייך. ביואורגונומי / ביורגונומי / ביואנרגיה שימושית הם שמות שונים לשיטה אחת מופלאה המחוללת שינויים משמעותיים באיכות חייו של האדם.
מטפל בביואורגונומי ומשלב בטיפול רייקי, הרפואה החדשה והילינג. מטפל בבעיות פיסיות ובבעיות נפשיות. תגובת העפעפיים מאפשרת לראות עולם ומלואו הסמוי מהעין. יכולת זו מאפשרת לקבל תמונה מדוייקת בתחומי החיים השונים.
מיכה כהן - קיבוץ כברי - מעביר סדנאות חווייתיות ומעצימות של "לאהוב את מה שיש" "לאהוב את מי שיש" ובעיקר לקבל ולהוקיר את העצמי.
ביום השנה לפטירתה של נעה, התאספו המשפחה וחברים וקראו מילים אישית אליה
כאן תוכלו למצוא קישורים לספרים של ביירון קייטי, דפים לתרגול השיטה וסרטונים..
נעה גזית נפטרה ב- 28.2.2012. נוגה, עומר, עילם ורות, נפרדים מנעה..
מילים שכתבה נוגה לביתה נעה לרגל המעבר למעון נוה כנרת 30.7.2011
בהמשך לשיתוף הקודם, נוגה ממשיכה בשיתוף על תחושות/ מחשבות רגע אחרי שחל שיפור במצבה של נעה ביתה, לאחר שהיתה מאושפזת בטיפול נמרץ, דצמבר 2010
נוגה גזית משתפת במה שעבר עליה בזמן שביתה נעה שכבה בטיפול נמרץ בבית חולים דצמבר 2010
אם יש לך חלום שברצונך להגשים בשנה זו, אני מזמינה אותך לרכוש את כלי הביואורגונומי שרבים מהבוגרים שלנו, המיישמים את הכלי בחיי היום יום, חווים אותו ככלי משנה חיים.